Bright Dental Studio

Estetik Diş Hekimliği ve Gülüş Tasarımı

Rahatça gülümseyebilmek değerlidir.
Hayata gülümseyerek bakmak bir insanın en büyük değeridir.

  • Dişlerinizin arasındaki boşluk sizi rahatsız ediyorsa,
  • Fotoğraf çektirirken ya da gülerken ağzınızı elinizle kapatıyorsanız,
  • Fotoğraf çektirirken gülümsemekten, gülerken dişlerinizi göstermekten kaçınıyorsanız,
  • Gülümsemenizden memnun değilseniz, gülerken mutlu hissetmiyorsanız,
  • Güldüğünüzde üst dudağınız diş etlerinizi rahatsız edecek şekilde ortaya çıkarıyorsa,
  • Dişlerinizde yapısal düzensizlikler veya çarpık bir yapı mevcut ise estetik diş hekimimizin önerilerinden yararlanabilirsiniz.

18 yaşını geçmiş tüm bireylerin estetik diş hekimine muayene olmasında yarar var. Bu sayede, kalıcı ve cerrahisiz çözümler ile kişinin hayata bakış açısını ve özgüvenini geliştirmek mümkün.

Estetik diş hekimliği, ağız bölgesinin sağlığının ve doğal güzelliğinin yeniden düzenlenmesidir. Bir bakıma bilimle sanatın harmanlanması diyebiliriz. Ayrıca, ufak sihirli dokunuşlarla, çok büyük katkılar sağlayabilir, kötü görünümlü dişlerden estetik diş hekimi sayesinde uzaklaşabilirsiniz.

Estetik diş hekimi, basit bir bonding veya yaprak porselen uygulamasıyla dişlerin üzeri doldurulup, dudakların ince görünen pembe kısımları kalınlaştırılabilir ya da çok abartılı görünen alt dudak kalınlıkları inceltilebilir. Dişin rengi, diş beyazlatma yöntemi ile açılarak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Estetik diş uygulamalarıyla yaşlılık belirtilerinden de kurtulmak mümkün. Gülüş tasarımı ile kırışıklıklar, sararan ve aşınan dişler giderilebilir. Estetik algı, ancak kişiye özgü çalışmalarda yakalanır. Kişinin yüz profiline göre kişiye özel tasarlanır. Uygulama, ağız yüksekliğinin genç bireyler gibi yükseltilmesiyle başlar. Dişlerin rengi ve aşınmış yüzeyleri yenilenir. Gülen ve mutlu ifade hedeflenirken, üzgün bir ifade veren dudak köşelerinin aşağıya inişleri durdurulup yükseltilir. Dudaklar desteklenir ve kırışıklıklar önlenir. Diş hekiminin sanatsal yeteneği, yaratıcılığı ve teknik becerileri sayesinde, gülüş kişinin kendisine özel olur. Unutmayın yaşam güzel bir gülümsemeyle başlar.

Daha fazla bilgi almak ve doktorla görüşmek için bizimle iletişime geçin

İletişim
Bright Dental Studio

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde, alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Adres

Akasya Alışveriş Merkezi Kule Blok A1 Giriş D:80-90 Üsküdar / İstanbul

Çağrı Merkezi : 0216 771 52 59
Whatsapp : 0533 718 38 10
2022 © Tüm hakları saklıdır.