Bright Dental Studio

Diş Beyazlatma

Beyaz her zaman saflığın, temizliğin rengidir.

Bunun yanında dişlerimiz her zaman istediğimiz renkte olmayabiliyor. Zaman içerisinde oluşan istenmeyen lekeler, dişlerimizin beyaz gözükmesini engelleyebiliyor.

Bu lekelerin başlıca sebeleri: diş bakımının ihmal edilmesi, yaşlılık, boyar madde içeren gıdaların (çay, kahve, kola, sigara, vs.) sık tüketimi, travmalar ve gelişim çağında alınan antibiyotiklerdir.

Dişlerin renginin beğenilmemesi, lekelerin giderilmesi ve beyaz görünüm için en etikili çözüm diş beyazlatma işlemidir. Yaygın olarak kullanılan ve güvenilir bir işlem olan diş beyazlatma işlemi dişlerin beyazlamasını ve renk değişimlerinin azalmasını, giderilmesini sağlar. Bu işlem hızlı olduğu kadar etkili sonuçlar verir. Dişlere hiçbir zararı yoktur çünkü dişler üzerinde herhangi bir boyama ya da madde kaybı yapacak işlem uygulanmaz.

Dişlerinizin hatta gülüşünüzün görüntüsü önemli ölçüde değiştirdiği için sık tercih edilen estetik bir işlemdir ve diş hekimi tarafından uygulanır. Diş beyazlatma tek seferlik, kalıcı bir çözüm değildir. Düzenli ve devamlı yaptırılması halinde dişleriniz her zamankinden daha beyaz gözükür.

Daha fazla bilgi almak ve doktorla görüşmek için bizimle iletişime geçin

İletişim
Bright Dental Studio

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde, alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Adres

Akasya Alışveriş Merkezi Kule Blok A1 Giriş D:80-90 Üsküdar / İstanbul

Çağrı Merkezi : 0216 771 52 59
Whatsapp : 0533 718 38 10
2022 © Tüm hakları saklıdır.