Bright Dental Studio

Dental Fobi için Sedasyon ve Genel Anestezi ile Tedavi Seçenekleri

Dişteki çürükler ağız ve diş sağlığını, hatta genel sağlığı, uyku düzenini ve psikolojinizi de etkilemektedir. Çürüklerin tespit edildiği an tedavi edilmesi gereklidir. Diş hekimi korkusu olan ya da hiçbir şekilde iletişim kurulamayan kişilerin tedavileri, her zaman dişçi koltuğunda yapılamayabilir. Bu gibi durumlarda, ağız ya da diş problemleri sizi strese sokmadan sedasyon veya genel anestezi yöntemiyle, günümüzde kullanılan yeni anestezi teknikleri ve ilaçları ile genel anestezi son derece güvenle ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemin hayatınızı kolaylaştıracağı birçok avantajı da vardır;

  • Tüm tedaviler ve uygulamalar tek seansta stressiz gerçekleştirilebilir.
  • Genel anestezi altında gerçekleştirebilecek deneyimi olan uzman diş hekimlerimiz sayesinde birden fazla işlem yapılması gereken durumlarda uzun süren tedavinin süresi mümkün olduğunca kısaltılır ve genel anestezi alımının tekrarının da önüne geçilir.

Daha fazla bilgi almak ve doktorla görüşmek için bizimle iletişime geçin

İletişim
Bright Dental Studio

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde, alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Adres

Akasya Alışveriş Merkezi Kule Blok A1 Giriş D:80-90 Üsküdar / İstanbul

Çağrı Merkezi : 0216 771 52 59
Whatsapp : 0533 718 38 10
2022 © Tüm hakları saklıdır.