Bright Dental Studio

Hasta Görüşleri

Melis Mutuş
Senelerdir dişlerim Dr. Ceren Hanım'a emanet. Her zaman yakın ilgisi ve tecrübesi ile sorunları kökten tedavi edip, sağlıklı dişler ve mutlu gülüşlerle günlük hayata devam etmemi sağlamıştır. En son pandemi sürecinde profesyonel müdahalesi ile yirmilik dişimden sorunsuz bir şekilde kurtuldum ve bütün ağrılarım son buldu. İyi ki varsınız 🙏 Diş sorunu yaşayan herkese memnuniyetle tavsiye ederim.
Hüsniye Öktem
Ben Ceren hanıma oldukça zorlu işler yaptırdım bu işleri her diş doktoru yapamazdı, zira çok problemli ağız yapım vardı ama Ceren hanım çok iyi yaptı, ben de çok memnun kaldım. Artık tek düşüneceğim kişi oldu.Her zaman yolu açık olsun başarıları hep devam etsin.
Emel Öztürk
Bundan 3 yıl önce inanılmaz bir diş agrısı ile diş hekimine gittim. Panoramik film çekildi ve ağrının 20'lik diş kaynaklı olduğunu söyledi. Fakat gittiğim doktor benim 20'lik dişimin çok sıkıntılı olduğunu ve bunun ancak Bright Dental uzmanlığında halledebileceğini ifade etti. Hemen Ceren Hanım'ın kliniğinden randevumu aldım ve sonrası zaten dişimin tam ortasından sinirin geçtiğini ve milyonda bir bile görülemeyecek bir diş yapısına sahip olduğunu öğrendim. Çok iyi bilgilendirilme yapıldı, asla bu dişimin çekilmemesi gerektiğini her daim yüzümde uyuşma olacağını öğrendim. 3 yıl sonra aynı dişim tekrar ağrı yaptı ve Ceren Hanım'ın kliniğinde cerrahi işlem yapılarak dişimi çekmeden farklı bir işlem uygulandı . Ben bir hemşireyim ve Ceren hanımı tanıdım. Kendisine sonsuz teşekkür ederim 🙏
Münir Özkarademir
Bright Dental Studiolarında kendimin, eşimin ve yakın çevremizin diş tedavileri yapıldı. İlgi alaka ve titiz yaklaşımlarından dolayı Dr. Ceren Hanım'a teşekkür ederim.
Hüsnü Hacıoğlu
Dişe yanlış bir uygulama yapıldığı zaman ne oluyor? Yapan yanlış yapmaya devam ediyor bunu durduracak bir mekanizma yok. Mağdur hasta acısını kahrını çekerken doğru adresi bulmak için daha çok sıkıntı yaşıyor. İyi ki Bright ile tanıştık burası çok doğru bir adres.
Emine Erol
Diş problemlerimde ve kontrollerimde Ceren hanımın ellerine teslim ediyorum kendimi. Hem çok profesyonel hem çok titiz. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. İyi ki var.
Mehmet Saner
Yilladır her yaşadığım sorunda güvenerek geldiğim bir klinik. Doktorlardan asistanlara kadar herkes büyük ya da küçük tüm tedavilerinizde sizinle aynı özenle ilgileniyorlar ve yaptıkları her işin de arkasında duruyorlar. Temizliğe ve hasta memnuniyetine son derece onem veren bir yer. Gelip de mutsuz ayrılmak gibi bir ihtimaliniz yok, bir kere burayı tecrübe edince de baska bir kliniğe gitme ihtimaliniz hiç yok. Tecrübe etmenizi tavsiye ederim.
Aysel Bıçakçı
2 yıldır ağız sağlığım bozulmuştu çok doktora gittim netice alamadım. Gittiğim bir diş doktoru muayene ettikten sonra beni Akasya'daki arkadaşına, Ceren Hanım'a yönlendirdi. Oğlumla gitik, 15 günlük tedavi verdi, orada iyileşme oldu, çok memnun kaldım çok. Tavsiye ediyorum etrafındakilere, şükür iyiyim, böylelikle dişçiye devam etmeye başladım ve dişlerim takıldı, artık eski şikayetlerim yok. Sizlere de tavsiye ederim benim gibi memnun kalırsınız inşallah 👍👏
Beyza Akyıldız
Bright Dental Studio’da, alt üst tüm dişlerime lamine işlemlerim yapıldı,3 yıl oldu çok memnun kaldım hiç sıkıntı yaşamadım. Bir çok tanıdığımı da yönlendirdim ve onlar da çok memnun kaldılar. Ayrıca, dolgu ve kanal tedavilerimde de oldukça başarılı sonuçlar aldık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
öz...k
Hiç düşünmeden kendimi emanet edebildiğim bir doktordur ceren hocam. Ne söylerse hiç sorgulamadan tamam öyle yapalım diyorum. 20 yıldır protezlerimle uğraşıyorum, ki çocukluk dönemime denk gelir, nihayet çok rahatım. Uzman ekibine de ayrıca çok teşekkür ederim :)
b...
Diş temizliği için Dr Ceren Saruhanoğlu'nu ziyaret etmiştim. Uyguladığı son teknoloji ile yapılan işlemin sonucu muhteşem oldu
zu....
Ceren Hanım yaklaşık 5 senedir aile doktorumuz gerek kendisi gerek uzman kadrosunun ilgilerinde ve yaptıkları tedavileri özen ve hassasiyet göstermeleri ve tedavi sonrasında dahi bir problem olup olmadığını öğrenip ilgilenmenleri çok güzel . CEREN Hanım şimdiye kadar uyguladığınız bütün tedavilerimizde büyük bir hassasiyetle yaklaşıp ilgilenip hem tedavi süreçlerinde yol gösterip ve sağlıklı dişlere kavuşmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
mu...i
Ceren Hanim ilgisi, tecrubesi ve sonuc odakli titiz yapisi sayesinde taniyabileceginiz en iyi dis doktorlarindan biridir. Rutin kontrollerinizi her zaman zamaninda hatirlatan profesyonel ekibi ile birlikte kendinizi guvende hissettiren hasta doktor iliskisini on planda tutmaktadir.
Bright Dental Studio

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde, alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Adres

Akasya Alışveriş Merkezi Kule Blok A1 Giriş D:80-90 Üsküdar / İstanbul

Çağrı Merkezi : 0216 771 52 59
Whatsapp : 0533 718 38 10
2022 © Tüm hakları saklıdır.