Bright Dental Studio

Hakkımızda

Bir fotoğraf karesi hayal edin. İçindeki herkesin mutlu olduğu, kocaman gülümsediği...

Biz bu gülümseme için yola çıktık. İlk adımdan son noktaya kadar diş sağlığı deneyiminizi özenle tasarladık ve yeni nesil çözümler için dünyadaki trendleri göz önünde bulundurduk.

Sizleri hizmet anlayışımızın merkezine yerleştirerek, kliniğimizde geçirdiğiniz süreyi konforlu bir deneyime dönüştürüyoruz. İnovatif, son teknolojiye sahip araçlar ve özel yazılımlar sayesinde içten gülümsemeniz için çalışıyor, özel hasta takip sistemleriyle, iyileşme sürecinizi kısaltmayı hedefliyoruz.

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz. New York, Londra, Münih ve Paris gibi metropollerde benzerleri bulunan seçkin studio klinik tasarımını, diş sağlığı ve estetik çözümler için İstanbul Anadolu yakası, Akasya Acıbadem’e taşıdık. Bright Dental Studio olarak, bu mutlu fotoğrafı görmek için can atıyoruz. Bugün gülümsemek için güzel bir gün!

Uzman Kadromuz

  • Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
  • Çene Eklemi Hastalıkları Uzmanı
  • Ağız Hastalıkları ve Çene Cerrahisi Uzmanı
  • Diş Eti Hastalıkları Uzmanı (Periodontolog)
  • Çocuk Diş Hekimi (Pedodontist)
  • Kanal Tedavisi Uzmanı (Endodontist)
  • Diş Teli Uzmanı (Ortodontist)

Bright Dental Studio Adına Dr. Ceren Saruhanoğlu

Dr. Ceren Saruhanoğlu

Dr. Ceren Saruhanoğlu 2008 yılında yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yapmış, mezuniyetini takiben aynı fakültenin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Çene Yüz Protezi Bilim Dalı’nda uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlamıştır.

Yoğunlukla Estetik Diş Hekimliği ve Temporomandibular Eklem hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenen Dr Saruhanoğlu, bu konuda yerli ve yabancı birçok kongre, sempozyum ve sertifikasyon programlarına katılmıştır. Halen Yurt içinde klinik çalışmalarını sürdürmekte olup, yurt dışı klinikler ve dernekler ile de ortak çalışmalar yürütmektedir.

Dr. Saruhanoğlu 2010 yılında Kadıköy Şifa Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümünün başına geçmiştir.Eş zamanlı olarak Smile Instıtute Nişantaşı kliniğinde de görev almaya başlamıştır. Sırası ile Via Hospital Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, FSM Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği ve Florence Nightingale Kadıköy Tıp Merkezi Diş Polikliniklerinin kurulmasında ve yönetilmesinde rol oynamıştır.

2017 yılında almış olduğu bir karar ile tüm deneyimlerini birleştirmiş ve Özel Bright Dental Studio Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğini kurmuştur.

Bright Dental Studio

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde, alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Adres

Akasya Alışveriş Merkezi Kule Blok A1 Giriş D:80-90 Üsküdar / İstanbul

Whatsapp : 0533 718 38 10
Copyright © 2022 Her hakkı saklıdır.