Bright Dental Studio

Randevu hazırlıkları

Bright Dental Studio olarak, konforlu bir deneyim için diş kontrolü / tedavisi öncesinde uygulayabileceğiniz hazırlık önerilerimizi 5 başlık altında topladık:

Sağlık durumu bilgilerinizi gözden geçirin

Kliniğimize ilk ziyaretinizde doktorunuzla genel sağlık durumunuz ile ağız ve diş sağlığı geçmişiniz hakkında bilgi paylaşmanız size özel olarak hazırlanacak tedavinin belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır.

Ağız ve diş temizliği

Ziyaretiniz öncesinde yapacağınız genel ağız ve diş temizliği deneyiminizi sizin için konforlu kılar. Diş aralarında kalan yemek atıkları tedavi sürecinizi uzatabilir.

Zamanlama

ilk ziyaretinize 10-15 dakika erken ulaşmanızı rica ediyoruz. Bu, sahip olabileceğiniz sorulara detaylı şekilde cevap vermemize ve ilgili prosedür görevlerini tamamlamamıza izin verecektir.

Diş tedavisi korkusu

Doktorunuza diş tedavisi korkunuz olduğunu söylemekten çekinmeyin. Doktorunuz size özel olarak tasarlanacak tedavi seçeneklerini önerecektir.

Gelecek kontrol randevunuz

Tedaviniz sonrasında gelecek kontrol randevunuzu almanız tedavi süreçlerinizi aksatmamanıza yardımcı olur.

Bright Dental Studio

Dr. Ceren Saruhanoğlu önderliğinde, alanlarında referans ve uzman hekimler ile deneyiminizin rahat, stressiz, sakin ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Adres

Akasya Alışveriş Merkezi Kule Blok A1 Giriş D:80-90 Üsküdar / İstanbul

Çağrı Merkezi : 0216 771 52 59
Whatsapp : 0533 718 38 10
2022 © Tüm hakları saklıdır.