Dr. Ceren Saruhanoğlu 2008 yılında yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yapmış, mezuniyetini takiben aynı fakültenin Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Çene Yüz Protezi Bilim Dalı’nda uzmanlık ve doktora eğitimini tamamlamıştır.

Yoğunlukla Estetik Diş Hekimliği ve Temporomandibular Eklem hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenen Dr Saruhanoğlu, bu konuda yerli ve yabancı birçok kongre, sempozyum ve sertifikasyon programlarına katılmıştır. Halen Yurt içinde klinik çalışmalarını sürdürmekte olup, yurt dışı klinikler ve dernekler ile de ortak çalışmalar yürütmektedir.

Dr. Saruhanoğlu 2010 yılında Kadıköy Şifa Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Bölümünün başına geçmiştir.Eş zamanlı olarak Smile Instıtute Nişantaşı kliniğinde de görev almaya başlamıştır. Sırası ile Via Hospital Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, FSM Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği ve Florence Nightingale Kadıköy Tıp Merkezi Diş Polikliniklerinin kurulmasında ve yönetilmesinde rol oynamıştır.

2017 yılında almış olduğu bir karar ile tüm deneyimlerini birleştirmiş ve Özel Bright Dental Studio Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğini kurmuştur.

Online
Randevu Formu